Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szoptatást kb.1.5 éve...

A szoptatást kb.1.5 éve hagytam abba. A múltkor picit fájt a mellem és amikor megnyomtam pár csepp tej jött belőle.35 éves vagyok, nem szedek semmit és a menstruációm is normális. Van valami bajom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van minta ahogy írtad.Voltam orvosnál meg mammográfián ott nem találtak hál istennek semmit.Én sem szedek gyógyszert és a mensim is normális mindig tudom mikor jön meg.A nőgyógyász elküldött hormonvizsgálatra ami azt mondta jó lett.Írt fel gyógyszert bromociptint napi egyet kellett volna bevennem,de én az első után olyan rosszul lettem,h nem tudtam ellátni a 14-hós kisfiamat.Na én azóta nem szedem!!!!Az összes mellékhatás ami volt a gyógyszernek mind megtapasztaltam,úgyhogy én nem kérek többet belőle.Nekem csak az egyik mellemből jött ilyen tejszerű váladék az is csak mensi közeli meg utáni napokon,köztes napokon nincs ilyen gondom.Neked is így van?
2009. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, most fog pár napon belül megjönni a menstruációm.

Nagyon köszönöm a válaszodat és jó tudni , hogy nem vagyok egyedül!

2009. máj. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!