Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek melyik candida diéta...

Kinek melyik candida diéta vállt be? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom,akik végigcsinálták a diétát és használt is nekik.Olvasgattam a neten és találtam egy csomó ilyen témájú cikket,de szinte mindegyikben mást írnak.Az egyetlen,ami megegyezik,hogy a cukrot,a fehérlisztet és az élesztőt szigorúan ki kell zárni az étrendből.Hálás lennék,ha valaki leírná,hogy milyen diéta segített neki!

22/L


2012. jan. 24. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a probiotikum folyamatos szedése segített.
2012. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam nőgyógyűsznál,már sokadik alkalommal hüvelygombás panaszok miatt.Mivel már lassan egy éve szenvedek a betegségtől az orvosom ajánlotta,hogy prübáljam ki a candida diétát.Pontosabban csak annyit mondott,hogy mellőzzem a cukorfogyasztást.De ha már cukrot nem ehetek,akkor megpróbálkoznék a teljes diétával,csak jó lenne néhány tanács,olyanoktol,akiknek van tapasztalatuk a diátával.Mellette mindenképp kell fogyasztanom valamilyen immunerősítöt is,mert az orvosom állitása szerint a legyengült immunrendszerem miatt szaporodtak el a gombák a szervezetemben.
2012. jan. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!