Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló rendbe teheti a...

Fogamzásgátló rendbe teheti a ciklust?

Figyelt kérdés

Egy évig(tavaly) azzal szenvedtem, hogy nem jött meg csak ha meghozta a doki norcoluttal vagy duphastonnal. Nem volt sem peteérésem sem vérzésem. Kaptam clostit és merionalt de csak egyre több cisztát csinált.

Petefészek drillinget akart csinálni, mondtam, nem.

Aztán jött az ötlet, hogy fogamzásgátló. 3 hónapig szedem, van tőle vérzésem , lement a hasa(fel voltam fujódvan a sok cisztától) . Most elfogyott és megjött.


Van itt olyan a kinek ez rendbetette a ciklusát és terhes lett utána?


2012. jan. 18. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ha várandós szeretnél lenni akkor nem ajánlott a fogamzásgátló tabletta,viszont mikor én szedtem akkor normálisan megjött napra pontosan viszont mikor abba hagytam felborította a hormonjaimat és azóta is szenvedek vele sajnos...(én is kisbabát szeretnék a párommal csak nekem az a bajom hogy december óta pecsételő vérzésem van és nem marad abba...)holnap megyek nőgyógyászhoz..nem tudom hogy hogy tudjuk helyre hozni vagy gyógyszerrel vagy eü kaparással,de ha ez az ára annak hogy normálisan menstruáljak és hogy utánna teherbe essek akkor ...
2012. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsika, de nem akkor borult fel a hormon háztartásod, amikor abbahagytad, hanem amikor elkezdted szedni!!
2012. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,lehetséges = (

csak még akkor erre nem gondoltam,hogy mi lesz később...és megnézhetem magam a szép rendszeres 28 napos ciklusomból mi lett.: (

2012. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért valljuk be, ez elég ritka. Neked nyilván alapból nem működött rendesen a hormonháztartásod. A tabletta még jobban leállítja a petefészket, nincs se menzesz, se peteérés. A megvonásos vérzés persze rendszeres, de az csak a tabletta miatt van, a saját szervezetednek semmi köze hozzá.

Ha nem 21, hanem 25 napig szednéd pl, akkor annyival hosszabb lenne a "ciklusod".


Rövid, 3 hónapos kúra esetleg segíthet, de hosszabb távon még jobban rontja az esélyeket.

Reménykedjünk:)

2012. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amikor abbahagytam, akkor 3 hónapig rendesen megjött utána viszont szépen vártam és vártam de volt hogy 50-60 nap és semmi utána már gyógyszer kellett mert nagyon vastagodott a méhfal szóval szerintem ha nem azt csináltunk volna, hogy ahogy mondják gyógyser után várni kel a kiürülésre, hanem akkor megpróbáljuk, akkor lehet sikerült volna,de mi kivártuk és utána meg nem jött meg magától. Szóval msot abban bizok, hogy van 2-3 hónapunk hogy sikerüljön.Mert amugy a clostira nem reagáltam, csak mégtöbb policisztám lett.
2012. jan. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!