Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a jobb oldali...

Mitől fájhat a jobb oldali petefészkem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sosem volt rendszeres a menzeszem, voltam nőgyógyásznál aki közölte, hogy ez még normális. De most már kb 3.hónapja nem jön meg, fáj a hasam, elsősorban a jobb oldali petefészkem, olyan mintha meg is lenne duzzadva picit az az oldal, de csak igy este felé... (terhes nem vagyok, csináltam tesztet,kb 3 hete, kiszámolgattam, esélytelen,mert védekezünk is) Szóval nagyon zavar, csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, de addig is örülnék ha valaki esetleg tudna segíteni... :(
2012. jan. 16. 20:15
 1/3 Morzsa ***** válasza:
Nekem a bal oldali petefészkem fájt.A nőgyógyász megvizsgált nem talált semmi elváltozást.1 hete voltam hüvelyi ultrahangon,és ott is rendben volt minden.Kaptam fájdalomcsillapítót,amit csak azokon a napokon kell szedni.A héten fogom letesztelni ezt a gyógyszert.
2012. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Annyi a gond, h nekem meg sem akar jönni, nincsenek "olyan" napok, fáj fáj, rákészülök és semmi, csak szimplán görcsölök mint az állat, belenyilal, most is fáj, már napi szinten... és rendesen be is vankeményedve a jobboldalt... :S
2012. jan. 16. 20:36
 3/3 Morzsa ***** válasza:
És mit mondott a doki?Mi a baj?Én csütörtök óta szedem a gyógyszert,és megszűnt a fájásom teljesen.Ha a nőgyógyászod nem mond semmit,akkor keress fel egy másik dokit,mert szerintem a te problémád nem normális.Reméljük nincs cisztád,vagy valami komolyabb bajod.Okvetlen járj utána!!!
2012. jan. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!