Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 7 hete volt Abortusz...

Netta46 kérdése:

Több mint 7 hete volt Abortuszom és azóta se jött meg a Menstruációm, Várjak még vagy rögtön keressek fel vele egy orvost?

Figyelt kérdés
A műtét után 2 héttel is még vérezgettem és erős fájdalmaim voltak, maradt is vissza valami és majdnem újra meg is műtöttek, de szerencsére magától kiürült, és antibiotikum hatására a panaszok is enyhültek, már voltam kontrollon és nem találtak semmit, a Doki azt mondta 6 hétig normális ha nem jön meg.
2012. jan. 14. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt az orvost hívd fel telefonon, vagy keresd fel, aki csinálta.
2012. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg mégg belefér, de mindenképp kérdezd meg orvostól is. rossz helyre kerltél, jó eséllyel nem úszod me az ekézést az abortusz miatt. itt szinte mindenki, minden körülmények között szülne no matter what...
2012. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel, biztos, ami biztos. nekem nyáron volt magzatlehalás miatt, és a 8. hetet elkezdtem, amikor először megjött. Én is féltem, mert általában 6 hetet mondanak.
2012. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!