Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most először jött ki az...

Most először jött ki az aranyerem. Ha lemegy a gyulladás eltűnik a dudor? Vagy az már ott marad mindig?

Figyelt kérdés
Borsónyi nagyságú aranyeret vettem észre. Nem fáj csak egy kicsit kellemetlen és ég kicsit. Vettem ma Hemorin kúpot, a férjemnek is van, ő használ rá Aurobin kenőcsöt. az a kis dudor elmúlik a szerektől vagy el kell fogadnom, hogy az már ott marad?
2012. jan. 11. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudni kéne hogy hol van. Ha teljesen kívül, akkor krém; ha a végbélgyűrűnél belül van, ami kifelé fordul, akkor pedig kúp (vagy kenőcs is) kell rá.

A Detralex tabletta is nagyon jó. (ha jól tudom érszűkítő hatású)

El kéne múlnia a dudornak, de előfordulhat hogy a későbbiekben is kiújul. pl ha túl keményre sikerül a székleted, vagy hasmenés esetén.

Igyál sok vizet, egyél sok rostot (gyümi vagy búzakorpaféleségek), meg mozogj sokat.


Nekem pont most múlt el, de nem csak aranyér hanem repedés is volt. Meg voltam vele proctológusnál is.

Ha nem akarna elmúlni, nyugodtan keress fel te is egyet, mert semmi vészes nincs a vizsgálatban.


Ha van még valami kérdésed, nyugodtan írj! Mielőbbi gyógyulást!

2012. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségedet!

kenem az Aurobinnal, használom a Hemorint, arról a tablettáról még nem hallottam, de lehet beszerzem azt is.

Köszönöm mégegyszer!!!:)

2012. jan. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!