Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életemben először kijött az...

Életemben először kijött az aranyerem, tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete székrekedésem volt, rá két hétre meg kijött az aranyerem. Első nap nagyon fájt, meg ott volt az a kis dudor. Rögtön vettem rá kenőcsöt, kenegetem már egy hete, de a dudor még mindig ott van. Néha jobban, néha kevésbé. A fájdalom már az első nap után elmúlt. Nem szeretnék orvoshoz menni vele. Normális, hogy egy hét kenegetés után sem múlt el a dudor? Nektek mennyi idő után múlt el, és mit használtatok rá?
2012. jan. 10. 11:59
 1/2 anonim válasza:

Használj gyopár ülőpárnát:

[link]

mindig ezen ülj. CSAK hivatalos boltból vegyél, a többi többet árt mint használ. (tapasztalat) Emellett körömvirág kenőcs is simán megteszi, minden alkalommal egy ICIPICI fürdés után.


A drága Hemorid etc kenőcsökre semmi szükség. (Már ha nem kell extrém mennyiséget ülnöd naponta.) Ezenkívül napi min. 1 órás séta + fekvés előtt kelés után 15p torna. Naponta kb. 8-9 órát kell ülnöm, de kézben tudom így tartani.


Orvoshoz meg menj el inkább. Először én sem akartam, aztán kiderült, hogy műtét is kell, már nem emlékszem pontosan mi volt, azt aztán kenegethettem volna! Valami vérrögdarab volt, homályosak az emlékeim, magától nem tudott elmúlni és úgy fájt mint az állat, pedig egyre többet futottam, sportoltam. Szóval nem mindent tudsz magad megcsinálni...

2012. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2012. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!