Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Függ az a fogamzásgátlótól...

Függ az a fogamzásgátlótól hogy elkezdek lent viszkedni?

Figyelt kérdés
Eddig novynettet szedtem fél évig szinte minden hónapban vagy minden második hónapban elkezdtem lent viszkedni...multkor nem volt a gyógyszertárban novynette és helyette mercilont adtak aminek ugyanaz a tartalma mint a novynettenek és akkor abban az egy hónapban nem viszkedtem nem volt semmi bajom,most ujra novynettet szedek már egy hete és most megint elkezdett lent viszkedni...Vagy pedig kihatással van rá az h gyantáztattam ott lenn és nől a szöröm és lehet az szúr és azért viszket? mert mikor a másik fogamzásgátlót szedtem akkor nagyobb volt a szöröm nemvolt szuros...mit gondoltok?
2012. jan. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A szőrnövekedés az oka.

Az első tippem az lett volna, hogy könnyebben kapsz el gombás fertőzéseket fogamzásgátló szedése alatt, de a látványos felgyógyulás a másik szedése miatt nem alakult volna ki. Ennek a bogyóhoz semmi köze.

2012. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom mit lehetne csinálni h ne szurjon... :S
2012. jan. 9. 20:45
 3/3 anonim válasza:
Probáld kicsit meghagyni a szörmét, akkor nem fog szűrni es viszkedni.
2014. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!