Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitol lehet?

Ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
Tudni kell,hogy kb 14 eves korom ota olyan folyasom van,ami nem termeszetes, magyarul viszket csip stb. Eleinte mikor ez volt kikezeltek es max fel ev mulva jott vissza. Aztan mar csak 3havonta kb, vegul 20evesen eljutottam odaig,hogy gyakorlatilag havonta jartam nogyogyaszhoz. Most 22 evesen meg mar ott tartok, hogy 1-2napra elmulik, vagy csak nem erzem annyira erosen,mar nem tudom, aztan ujra ott van. Viszont most mar ugy is erzem,mintha "bennem felejtettek volna valamit", vagy nagyon melyen lenne egy seb,nem tudom jobban korulnirni. Kb 12 nogyogyaszt fogyasztottam az evek soran, sztk-stol kezdve a maginig mindenhol voltam. Sot meg azt is mondtak, hogy a szuro erzessel abszolut ne foglalkozzak,es kivetel nelkul az osszes nogyogyasz ezt mondta a rendszertelen menzeszemre is(evekig havi 2x7nap volt,majd havi 5,most mar cask 3,es 1-2hetes csuszasokkal jon). Sportolok,lent mar semmit nem hasznalok csak hideg vizet,kulon torulkozo, a parom allando, de az nem lehet,hogy tole kapom vissza,mivel o fel eve van, elotte gyakorlatilag senkim nem volt,es ugyanez a gondom. Most kulfoldon vagyok,jelenleg nyelvkurzusra jarok, nem beszelem a nyelvet,tehat max a parommal tudnek elmenni,ha nagyon muszaj orvoshoz. Mit gondoltok a szuro erzes mitol lehet? Masnak is volt mar ez? Nem hordok tangat se,nem szedek fogamzasgatlot stb. Irrigalast csak olyat csinaltam,amit az orvos irt fel,es ami kupban hasznalt irrigalasban nem, sot rontott. A grapfruit cseppeken meg az ezust kolloidon kivul kb mindent kiprobaltam orvosi felugyelet alatt, es semmi se segitett,egyedul a klion D, az is csak ideig oraig,illetve borsavas kupok,de ugyanaz irrigalasnal mar nem. Tudnatok mondani meg valamilyen hazi praktikat amivel tudnek segiteni? De ne olyat,ami nagyon direkt,en mar semmit nem fogok magamnak feltenni,kiprobalni,mert oszinte legyek, meg az is csak rontott,amit orvos irt fel,max kupot,ha ismet oda kerul a sor. Most eloszor kiprobaltam a canesten kombit is,egy tabletta+krem. Nagyon megoszlanak mindenrol a velemenyek talan meg a sos vizes furdot kiprobalnam,de sok orvos szerint meg eleve nem tesz jot ha furdik ilyenkor az ember es nem zuhanyzik.
2012. jan. 3. 13:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Probaltam huvelyflora visszallitast is,rosszabb lett,mint volt.:( MOndjuk lehet nem jo fajtat vettem, vagy nem tudom, meg nem 8 ev utan kellett volna eloszor kiprobalni,de egy orvos se mondta,ezt is csak itt olvastam,de az eredmeny alapjan jobb lett volna nem kiprobalni. Mintat ritkan vettek,mikor igen,mindig vagz streptococcus volt, vagy semmi. Probaltam a candida dietat is,szerintem lehetetlen betartani,mindenfele vitaminhianyom alakult ki, ingerleknyebb lettem,es mivel a szervezetem meg gyengebb lett,csak meg tobb gondom lett a fentebb emlitettekbol.
2012. jan. 3. 13:35
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi,hogy iszonyatosan fajdalmas volt mindig a menzesz,de most az adja a megvaltast,mert addig nem erzem,utana viszont mindig erosebb. Voltam huvely meg hasi ultrahangon is,igaz annak 1 eve,ott elvileg semmi se volt,de lehet elkaptam ott valamit,mert azota rosszabb,hat ennyi. Meg annyit tudok,hogy hatululo mehem van.
2012. jan. 3. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy a hátulülő méhtől megváltozik a hüvelyben a folyás pH értéke (lúgos lesz), és ez váltja ki a szúró csípő érzést, majd a baktériumok elszaporodását?
2012. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de elvileg minden 3. nonek ilyen mehe van,azt mondta az orvos,csak nem tudnak rola. Regen meg rendellenessegnek tekintettek,ma meg mar azt mondjak olyan,mint a kek szem, van akinek ez jut, meg ha kevesebbnek is,mint a barna.
2012. jan. 4. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!