Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A barátom szerdán megujjazott,most először. Igazából voltam már előtte pasival de az nem volt azért rendes sex,tehát el tudom képzelni,hogy nem szakította át a hártyát,mivel tegnap este óta nagyon kevés barnás pecsételő vérzésem van,még nem kéne emgjönnie csak hatodika felé, a hasam is fájt tegnap,de nem volt vészes,így nem vettem be fájdalomcsillapítót. Aztán hajnalban arra keltem,hogy iszonyatosan fáj,akkor bevettem egyet, teljesen elmúlt,de msot emgitn kezdem érezni,hogy egy picit fáj. Ez mégis mitől lehet? nagyon rossz, hogy pont ma,mert pont ma alszik itt először a barátom, én meg nem akarok it szenvedni a hasam miatt:/ Segítsetek! 16/L
2011. dec. 31. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű meg fog jönni a menstruációd.
2011. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de sosem volt ilyen előjele:S
2011. dec. 31. 10:44
 3/4 anonim válasza:

16 évesen már nem vagy olyan nagyon kislány!

De tényleg valószínű, hogy megjön a menzeszed, ha pedig nem, akkor meg kellene nézetni nőgyógyásszal, hogy mitől volt ez!

Ha megjön, nem tehetsz mást, mint orális szex a fiúnak, vagy semmi!

Ez már rajtad áll, a fiú biztosan "feláldozná" magát!

2011. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy megvédtél,jólesett:) egyébként msotmár megjött rendesen is,csak nem tudom miért jött egy héttwel előbb,de végülis már mindegy,a hasam sem fáj már,úgyhogy szerintem azért jó szilveszterem lesz:)
2011. dec. 31. 12:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!