Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketnek, égnek és fájnak a...

Viszketnek, égnek és fájnak a belsőszeméremajkaim és a körülötte levő terület. Ráadásul tegnap jött meg. Lehet ez hüvelygomba? Mit tanácsoltok, jó erre a Canesten?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehet. Jó a Canesten, de amíg megvan csak a kenőcsöt használd, a kúpot ne!
2009. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azért meglátogatnám a nőgyógyászt!
2009. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanácsolnám a nőgyógyászt. Mégiscsak ő a szakember, az egészségeddel ne játssz!
2009. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) 15 éves vagyok.
2009. máj. 21. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem mikor megjön,és mikor megvan,szokott ilyen tüneteket produkálni.mutattam orvosnak is,fertőzésnek semmi jele...azt mondta nekem,nálam ilyen "tünetei"vannak...érdekes.mondjuk ha neked nem szokott lenni,csak most van,akkor kezelgesd..lehet kapni ilyen törlőkendőt is fertőzésre,az is segíthet talán.
2009. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam most egy kicsit:)
2009. máj. 21. 19:45
 7/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Ne kezelgesd otthon. Én is jártam így, borzalmas volt. Vettem Canesten combit(majd 4000Ft-ért)egy ideig jobb volt.De most megint előjött, sokkal rosszabb volt mint a canesten előtt. Elmentem nőgyógyászhoz.Felkeltem korábban, fél8kor már be is jelentkeztem, fél9kor már hazafelé ballagtam...5perces vizsgálat volt, felírt egy 10napos hüvelytabletta kúrát. Gondolom neked is hihetőbb, hogy egy 10 napos kúra jobban helyrerak...Plusz poén az volt, amikor kifizettem a gyógyszert, kártyával akartam fizetni, de amikor meghallottam, hogy 577Ftba kerül...szóval spóroltam is, és meg is gyógyultam...Menj dokihoz...az a tuti.

2009. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2009. jún. 2. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!