Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menstruációm,...

Nem jön meg a menstruációm, de a terhesség kizárt mert nem voltam jó ideje senkivel. Mi lehet a probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Rendes menstruációm október közepe fele volt, azóta egyszer november elején volt 5 napig egy nagyon kicsi, tehát menstruációnak alighanem nevezhető dolog és azóta semmi.Októberben több hétig beteg voltam, szedtem antibiotikumot meg más egyéb gyógyszert is, meg egyszer vért is adtam(fél litert) nov. közepén. Lehet hogy a gyógyszerek esetleg a véradás is lehet az oka? Már nagyon sanszos hogy elmegyek az orvoshoz még megvárom hátha január elején lesz vmi.előre is köszönöm a segítséget L/19
2011. dec. 29. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor volt az utolsó szex?
2011. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne várni, hogy hátha. Ha nem jön meg rendesen, annak oka van, tessék csak elmenni az orvoshoz.
2011. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb. tavasszal, úgyhogy tényleg nem mostanában:)
2011. dec. 29. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

testtömeged/magasságod?

volt mostanában drasztikusabb testtömegváltozásod?

2011. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokan mondják hogy túl vékony vagyok, jelenleg 60kg és 178 cm
2011. dec. 29. 17:54
 6/6 anonim válasza:
A menszesz elmaradását a súlyod nem okozhatja, én 176 cm-el 53 kg-al estem teherbe. Okozhatja viszont petefészek ciszta, ami jóindulatú elváltozás, de mindenképp orvosi kontrollt igényel. Terhességi tüneteket (mellfeszülés, hányinger) is okozhat, mivel többnyire hormonális eredetűek.
2012. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!