Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átlátszó, , zselésszerű...

Átlátszó, , zselésszerű "valami" folyik ki belőlem, mitől lehet, és normális? :S

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj többet magadról!
2011. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

19 leszek.

Fogamzásgátlót szedek, kb. már 6 hónapja, de ilyet még nem tapasztaltam.

Vasárnap múlt el a mensim.

Nem tudom mennyire fontos, de párkapcsolatban élek, és mióta szedem a gyógyszert, azóta csak a gyógyszerrel védekezünk.

2011. dec. 24. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

lehet fertőzés

menj orvoshoz

2011. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen folyásom a termékeny napokon, ovulációkor szokott lenni, és tudom, hogy sok más nővel is ez van

ha tényleg van ilyened, lehet, hogy nem hat a foggátlód rendesen, orvossal konzultálj mihamarabb (azzal aki felírta a foggátlót), lehetőleg amikor ilyen folyásod van

addig meg amíg kiderül mi van, én a helyedben használnék kiegészítő védekezést

mióta szeded a foggátlót? váltottál mostanában fajtát vagy erősséget? ilyen folyásod volt már korábban is?

amúgy a női folyás mindig normális, egészséges amíg fehér vagy átlátszó, nem kellemetlen szagú, nem csíp, nem viszket, nem fáj, nem száradt ki a nemiszerved stb

de ez a ragacsos átlátszó folyás nálam is, és sokaknál másoknál is az ovulációt kíséri, és szerintem nem jó jel, ha foggátló mellett ilyen van, mivel nem kéne ovulálnod

2011. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lassan 6 hónapja szedem, Gestomixet szedek, azóta nem váltottam semmiben.

Olyan érzésem van mintha felfáztam volna, csíp ha pisilek.

Meg nem tudom mennyire passzol össze a kettő, ha barátommal együtt vagyunk, belém élvez, és kettőnknek az egyvelege ad egy furcsa "szagot" az egésznek.

2011. dec. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!