Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett krémes,...

Menstruáció helyett krémes, fehér folyás?

Figyelt kérdés
Azt ne írjátok hogy terhes vagyok, ugyanis az nem lehetek, mert csak mesterségesen lehet gyerekem. Szóval a vérzésem helyett krémes fehér folyásom volt pár napig. Azt hittem ez azért van mert előtte szokott így lenni. Ugyanolyan tüneteim vannak mint vérzéskor. Fáj a fejem, a derekam, a mellbimbóimhoz ha csak a ruha is hozzáér nagyon fájnak, stb a szokásos vérzés előtti dolgok. Még reménykedem hogy csak késik (már egy hete) és megjön rendesen. Van olyan hogy nincs színe a vérzésnek?
2011. dec. 15. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy nincs színe. A vér az piros, véletlenül sem fehér.

Lehet hormonprobléma, fertőzés, stressz, fogyás-hízás stb.

Viszont nem tudom pontosan milyen problémád van, de én azért csinálnék egy tesztet. Sok embernek mondták már, hogy meddő, aztán még is teherbe esett.

2011. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsenek meg a petevezetőim tehát nem lehetek terhes. Ez tény.
2011. dec. 15. 16:29
 3/3 anonim válasza:
Ez magömlés,mint a férfiaknál.
2014. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!