Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj szeretkezés alatt...

Miért fáj szeretkezés alatt végig a a hüvelybemenetem alatt a bőr és a gát? Hogyan lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Megduzzad, piros lesz, olyan érzésem van mintha megrepedne az a környék. Folyton orvoshoz járok, már mindenre kezeltek, nincs betegségem se gombám ami indokolná. Már érintésre is érzékeny, méghozzá napokig.

Valakinek ismerős ez? Tud valaki gyógyírt?


2009. máj. 15. 20:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Még mielőtt a vágyról esne szó: Nagyon nedves szoktam lenni, de már próbáltuk síkosítóval is, de nem volt különbség. Fogamzásgátlót szedek de attól nem lenne szabad hogy ilyen bajom legyen.
2009. máj. 15. 20:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én szülés után több hónappal, de ugyanígy voltam.Még ha zuhanyozáskor lemostam magam, akkor is fájt a bemenetnél.Mivel semmi elváltozás nem volt, ezért kipróbáltam a Cikatridina kúpot.Ez hialuronsavat és gyulladáscsökkentőket tartalmaz,helyreállítja a nyálkahártyát.Igaz,nem olcsó, de nekem bevált!Szerintem próbáld ki-ha már úgysem tudtak rá mit mondani-hátha neked is jó lesz.Végülis nem veszthetsz vele-csak az árát:)
2009. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia,nekem is fájt a gát,és olyan volt mint ha megvágtak volna,és égett.én aloeverás krémet használtam,meg canesten-t.nekem bevált.de lehet vmi gyulladásod van csak az orvos elment mellette...vannak ilyenek is
2009. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A hüvelyemben van gyulladás, de az orvos szerint nem az okozza. A kúpot már próbáltam és a canestent is. :(
2009. máj. 15. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

már meg ne haragudj de válts orvost!2.válaszoló vagyok.nekem is hónapokig vt hüvelygyulladásom és attól fájt..nem tudom mit kaptam,de lehúzta,azóta sem fáj ott..

keress fel vki mást is.jobbulást:)

2009. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de már a 3. orvosnál járok. Már nem tudom mit tegyek...
2009. máj. 15. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ismerős,de ne keseredj el,én is megtaláltam a jót!remélem:)
2009. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez a problémám már több, mint egy éve, és már a negyedik nőgyógyásznál járok vele (utóbbi kettő magán, ugyhogy már vagyonokat költöttem erre ><). Segíteni még eddig senki nem tudott, viszont az kiderült, hogy a gát fájdalmát akár végbélprobléma (repedés? sajnos nem értettem kristálytisztán amikor erről kiselőadást tartott nekem az orvos) is okozhatja.


Nem lehet, hogy erről van szó? Ha esetleg mással is van problémád (fájdalmas wc-zésre gondolok), akkor lehet, hogy érdemes lenne ezt is megvizsgálni.


A válaszokat pedig én is várom.


Jobbulást neked!


egy kétségbeesett lány

2009. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!