Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van égő, csípő érzésem...

Miért van égő, csípő érzésem szex után? Főleg a nagy és kisajkak közti területen.

Figyelt kérdés
Most lehet hülyén mondom,de olyan mint amikor egy rossz kitörlés után csíp a fenék.
2009. máj. 15. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ismerem a problémádat, nekem is ugyanez a bajom, már hónapok óta. Elmentem vele a körzeti nőgyógyászhoz, aki hüvelygombát állapított meg és írt fel gyógyszert, ami ideiglenesen javított is a helyzeten, de a baj néhány nap alatt megint kiújult. Elmentem egy magándokihoz is, aki ugyanazt mondta és írta fel, és hozzátette, hogy ne nagyon egyek cukrot. Ennek ellenére már megint ugyanott tartok, ahol az elején.. :S


Mindenesetre szerintem menj el orvoshoz, talán több szerencséd lesz vele, mint nekem.


Jobbulást!

2009. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Óvszerrel vagy nélküle? Nem lehet, hogy a sperma csíp?
2009. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óvszerrel.De most fordul elő elöször pedig nem most kezdtem szexuális életemet
2009. máj. 15. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kidörzsölődés, vagy egyéb irritáció? (Nekem volt ilyesmi amiatt hogy a párommal sokáig csináltuk...)
2009. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!