Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás? Többi lent!

Felfázás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Kb 1 hete fáj a hasam alja de nem menzesz miatt. Fáj a jobb oldalam csípő tájon. Ma felhívtam a háziorvosom mert még nem jártam így hogy mi a teendő kihez kell fordulni. Mondta hogy keressem fel a nőgyógyászom mert lehet egy ciszta, petefészek gyulladás vagy méhen kívüli terhesség.


Nem pisilek véreset és nem is csíp. Tudom hogy így nehéz megítélni csak arra lennék kíváncsi akinek már voltak ilyen tünetei mi volt a baj. Tényleg nem felfázás??

Köszönöm a segítséget.


2011. nov. 29. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt/van ilyen. Nekem felfázásom volt. Ittam cickafarkfű teát, az jó gyulladáscsökkentő, és attól elmúlt. De most megint sikerült felfáznom, de ez alkalommal elmegyek a dokimhoz.
2011. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!