Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális 12évesen? Bővebben...

Ez normális 12évesen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális ha. 12 éveseb ninc semmi mellem se szörzetem. Jò mondjuk fehér folyàsom egy màsfél éve van. Aztàn mèg a mensrtuáciòròl ne is beszéljünk. A legjobb baràtnőm aki egy hònappal nagyobb nàlam màr menstruál. Multkor.làttam egy kis barna fomtot a bugyimba de anyàm azt mkndta semmi köze a mensihez és totàl hülyének nézett. Én annyira kellemetlenül érzem magam nem szeretnék mèg nyolcadikba is deszka lenni. :/ k
2011. nov. 28. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Mindenki másképp fejlődik. Én például korán érő típus voltam, hamar elkezdett nőni a mellem, és menstruáltam is, míg a többi lány nem. Engem épp ezért csúfoltak néha, főleg a fiúk, mert nőtt a mellem. Egy osztálytársamnak pedig 16 évesen jött meg először.
2011. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen normális,én is úgy voltam mint az első válaszoló,hamarabb értem,mint a többiek és nagyon szégyelltem.

ne aggódj mindenkinek eljön az ideje:)

általában pont akkor mikor nem is várnád:)

2011. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális, nyugodj meg! Nekem van olyan ismerősöm, akinek 20 évesen jött meg először a menstruációja, én például 11 voltam. Mindenki másképp fejlődik, ki előbb, ki később. Ne aggódj, nem vagy lemaradva semmiről! :)
2011. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sanyikám teljese normális ne búsulj!!
2011. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha szólnál Anyukádnak, hiszen írtad, hogy még nem nő a melled és a puncid sem szőrösödik.
2011. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!