Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosom megállapitotta, hogy...

Orvosom megállapitotta, hogy ebben a hónapban a 11. napon volt a peteérésem. Akkor minden hónapban akkor van?

Figyelt kérdés
Nem utal rá semmi. Nem emelkedik a hómérséklet, nincs tojásfehérjés folyás, nem fáj a hasam, igy nem tudom, hogy mikor van. És még az ovuteszt is negativ mindig. De az orvos most megállapitotta ultrahanggal és vérvétellel, hogy volt és a 11. napon. Akkor a következő hónapban is ekkor lesz? És ha igy 17 napos a luteális fázis, az nem baj?
2009. máj. 12. 19:34
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem is a 11. napon van peteérésem. Mondjuk nekem az ovu teszten és a hőmön is észlelhető. Én vettem ovulációs mikroszkópot és az is páfrányos. Hát hogy baj-e? Nekem van egy gyönyörű 7 éves kisfiam, és most szeretnénk neki tesót! Nem észlelek semmi bajt abból, hogy nem a 14. napon van a peteérésem! Sajnos akkor te így nem tudod követni, hogy mindig akkor van-e. Nekem például minden hónapban akkor van. Tipikus érzések mensi szerű érzés, folyás, a hőm és az ovu teszt, na és a mikroszkóp!Nekem a mikroszkóp nagyon bejött, próbáld meg 2500 Ft körül van, gyógyszertárban lehet kapni!
2009. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!