Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Buta kérdés lesz, de hogy...

Buta kérdés lesz, de hogy kell vizeletmintát adni?

Figyelt kérdés

Mármint azt tudom, högy bele kell pisilni egy üvegbe, stb.

Csak még sosem kellett vizeletmintát adnom. Mi van ha nem találok bele? :D Nem vagyok fiú... :D

Vagy csak túl aggódom? Normális válaszokat légyszi.


2011. nov. 25. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb a reggeli első vizelet. Középsugarasba, az annyit jelent, hogy első pár cseppet kipisiled, majd utána pisilsz bele valamilyen üvegbe, és azt elviszed laborba. Általában műanyag pohárba pisilek és fél literesbe átöntöm, ott meg átöntik az orvosi csőbe, vagy neked kell átönteni egy kis pohárba.
2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ott a laborban adod le a mintát, akkor nem üvegbe, hanem műanyag pohárba kell pisilni, oda vannak készítve a wc-ben. Ezt otthon is megejtheted, és utána áttöltöd egy tiszta üvegbe, onnan pedig a laborban a műanyag pohárkába.
2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:
Először pisilj a WC-be, majd pár másodperc után a "közepét" az üvegbe, a vége megint a WC-be menjen. Tartsd alá az üveget, aztán valamennyi csak belemegy. Utána törölgesd le a külsejét, ne úgy a néninek. :D
2011. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem találsz bele, akkor megmosod a kezed, az van ;)
2011. nov. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Reggeli első vizeletből, úgy a közepéből kell levenni kb.:1-1-2 dl-ert.Hülyén hangzik tudom.

Egyszerűen tedd oda az üveget egy két csepp után aztán kész:)

A normális az lenne, ha lemosakodás után lenne levéve, de nem tudom, ki az aki kibírja a reggeli pisi előtt, hogy még le is mosakodik alulról:):):)Nyugi, menni fog

2011. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor pisilsz tedd az üveget a puncidhoz előrébb ahol a húgycső van. Tehát ne a hüvelyedhez.
2011. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!