Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni hüvelygomba...

Mit lehet tenni hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni, hogy mivel tudnám ezt kezelni, anélkül, hogy elmegyek az orvoshoz? Ez lenne a legegyszerűbb de 2hónapja is ugyan ez volt és most nincs rá pénzem, anyuékat sem szeretném mindig ezzel húzni, mert sajnos elég gyakran van.:( Már próbáltam a hüvelykúpot, de az nagyon csípte, meg a Canestent de az meg semmit se ért mert annál azért durvább. Esetleg a Canesten Kombi hatásosabb lehet? Mulkor olyat kaptam, plusz még 1db kapszulát ami belülről átmosott de azt meg csak receptre adják ki és anélkül is hatásos lenne? Köszönöm a segítséget előre is.

16/L


2011. nov. 24. 16:44
 1/2 anonim válasza:
Probáld ki a Betadine hüvelykúpt..vény nélkül kapható és kb.800-900 ft! de tudod,hogy ezek szedése után vissza kell állítani a hüvelyflórát arra is venned kell valamit ami kicsit drágább.. ha ezek után is gondok vannak akkor nincs mit tenni..orvoshoz kell menni..ne kísérletezz otthon sokáig!!!
2011. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne próbálj ki semmit, mert félre is kezelheted magad, hiszen amíg nem voltál orvosnál, nem biztos, hogy hüvelygombád van. De ha az is van, akkor is hüvelyváladékból lehet megállapítani, hogy mi okozza, és milyen gyógymód kell rá.
2011. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!