Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetséges barnás folyás?

Mitől lehetséges barnás folyás?

Figyelt kérdés
kezdem az elején!juniusba abba hagytam a fogamzásgátlot!rá pár napra juni.19.-én meg jött a menstruáciom.rendessen 6napig tartott,ahogy szokott.férjemmel rendszeressen éltünk nemi életet védekezés nélkül,mert babát szeretnénk.(az orvosom azt mondta,ne aggodjak,hogy most hagytam abba a gyogyszert,mert kicsi a hormontartalma,nem lessz baj,ha teherbe esek)az elmult két hétbe fura érzéseim voltak!rosszullét,háhyinger,...tipikus terhességi jelek.juli.18.-án mégis meg betegettem,vagyis nem tartanám annak,mert nem vér jött,hanem barnás folyásom volt,semmi vér,és az is csak 3napig tartott,de kevés aztán el állt 21-én este már nem vol,és 22.-én egész nap semmi.22.-én az az tegnap este szeretkeztünk a férjemmel,és reggelre ujra volt ez a barnás folyás.én már nem tudom mi van,minden reggel ugy ébredek,hogy hányingerem van,mikor el mulik ehes vagyok,de minden kajátol undorodok.kevés az az étel,ami jol is esik!az uborka,meg a paradicsom,ezek jöhetnének töménytelenül!terhes lehetek?ha igen,mitöl van a barnás folyás?
2007. júl. 23. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

először is kéne egy terhességi tesztet csinálnod

barnás folyás vért jelent, nem kell megijedni, lehet hámsérülés a hüvelyen belül, apróbb méhszájseb, de a legvalószínűbb, hogy szokik le a szervezeted a gyógyszerről, ez okozhat ilyen tüneteket (én is brutál rosszul voltam) persze, a legtisztább, ha elmész a dokihoz

2007. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt is jelentkezhet vérzés, ami kevesebb ideig tart, és kevesebb a mennyisége (vicarizáló vérzés). Ez nem zárja ki a terhességet, nem számít rendes vérzésnek. Vegyél egy terhességi tesztet. Már kimutatja ha terhes vagy. A barnás folyás lehet fenyegető vetélés jele is, amit hormonhiány okoz, gyógyszerrel lehet orvosolni. Ha erről van szó, addig hanyagolni kellene a házaséletet, mert a méhösszehúzódások nem tesznek jót. Teszt, nőgyógyász.Ha nem vagy terhes mégsem akkor a barnás folyást a hormonháztartásod elégtelen működése váltja ki. Nőgyógyász hormonteszttel ezt is meg tudja állapítani és gyógyszerrel kezelni.
2007. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!