Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tiniambulancián a doktornő...

Tiniambulancián a doktornő legközelebb bele fog nyúlni a fenekembe, lányok, akinek már csinálták: hogy viselitek ezt lelkileg?

Figyelt kérdés

Elmagyarázta, hogy miután megnézett kívülről meg kenetet vett, kicsit följebb emelem majd a csípőm, és úgy csinálok, mintha kakilnék, ő meg bedugja egy ujját a végbelembe, a másikkal meg a hasfalam tapintja ki. Úgy gondolom, ez borzasztó ciki lesz, így szemtől szembe préselni, áááááááá Ti nem szégyelltétek nagyon magatokat??

És még egy kérdés, ne nevessetek ki, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy ahogy ott fönt lesz a lábam abban a tartóban, a dokinő meg fogja csiklandozni a talpam :))) ááá tudom, hogy hülyeség, de valamiért kényszeresen ez jár az eszemben, na abbahagyom. KÖSZI ha mondtok vmit.


2009. máj. 11. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
és mindezt milyen vizsgálat során?
2009. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem a fenekedbe fog belenyúlni te! hanem a nemiszervedbe.. szted józan ésszel.. elér onnan bármit is? valamit félre értettél nagyon!
2009. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szűz lányoknál, ha szűk a szűzhártya nyílása, akkor a végbélen keresztül vizsgálják meg a méhet.

Ne szégyeld magad, túl leszel rajta és megnyugodhatsz, hogy minden rendben van.

2009. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére nem volt még ilyen vizsgálatban részem, viszont a másik részére írnék valamit. Én bizonyos testtájékokon erősen csiklandós vagyok, ilyen pl. a csípőm hátul, és nemrég sajnos elkapott egy betegség, ami miatt arra a tájékra kaptam injekciót, hála a jó égnek, hogy nem ugrottam meg hirtelen, sajnos nem tehetek erről, olyan rosszul voltam, hogy végig remegtem, lehet, hogy ez kicsit visszafogta a másik ingert.

Minden esetre kitartást, biztos kibírható, ennél rosszabb vizsgálatok is vannak (tükrözés, szerencsére még nem volt benne részem, de tudok olyant, akinek igen).

2009. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon vészes a dolog, bár nekem szülés után kellett felnyulnia a dokinak, én is azt hittem hogy majd bekakilok, vagy valami ilyesmi, és én is irtó cinknek találtam, de aztán túl voltam rajta és kész, nem volt annyira kellemetlen mint amire számítottam:)

Remélem egy kicsit megnyugtattalak:)

2009. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A cipőt magadon hagyod, így maximum azt csiklandozhatja meg, ha akarja.
2009. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Maradjunk annyiban,hogy az egyik rendelőben fönnhagyhatja a cipőt, a másikban meg nem. Inkább vedd le, mint hogy szóljanak.
2009. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy persze hogy ciki, ha megujjazzák a segged, de 5 perc múlva el is fogod felejteni. Aztán ha már nem leszel szűz, meg tudnak vizsgálni normálisan is. A talpcsiklandozás pedig nem bosszantás, hanem reflexvizsgálat, ideggyógyász csinálja a kis kalapácsa nyelével, miután a térdreflexet kiváltotta. Aligha fog a nőgyógyász ilyet csinálni neked, ne parázz. (Vagy célzott rá, hogy megcsinálja? Akkor sem ott kerül rá sor, kifeszítve, azon a bútordarabon, nyugi.)
2009. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Bravó, nekem pont csinálták gyerekkoromban. Rosszabb mint a seggbenyúlás. Olyat rándultam, mondtam magamba, csak ezt ne még egyszer. De újra és újra, mindkét talpamon, brrrrr.
2009. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ti most ijesztgetitek szegény gyereket, és baromságokkal stresszelitek, avagy meg akarjátok nyugtatni?
2009. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!