Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Miért nem múlik el?

Miért van ez? Miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
1 hónapja fel vagyok fázva (állandóan azt érzem, hogy pisilnem kell), már voltam orvosnál, ő felírt egy pár gyógyszert de nem segített. 3 napja elkezdtem tőzegáfonya kapszulát szedni, de ez sem hat. Az orvoshoz már vittem be vizeletet, de minden normális. Mostanában nagyon ideges, depis vagyok. Lehet, hogy ez csak az idegesség miatt van? Ugye nem leszek örökre ilyen? :(
2011. nov. 18. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Mennyek el megint orvoshoz? Vagy nőgyógyászhoz?
2011. nov. 18. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menjél.Nekem mindig Nevigramont irt fel a doki ha ilyen bajom volt,és már a 2.szem után tök jóó voltMax 2 nap alatt rendbe hozott engem.jobbulást kivánok neked
2011. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 évesen mennyek el nőgyógyászhoz? :S
2011. nov. 18. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább urológushoz menj.
2011. nov. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő mit csinál?
2011. nov. 19. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Az urológus megtapogatja a pocidat, és ultrahanggal megnézi a veséid, a hólyagod, és az egész húgyúti rendszert . A többi az eredménytől függ. Lehet, hogy ennyi az egész.
2011. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!