Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Fáj a csontom.

Mitől lehet? Fáj a csontom.

Figyelt kérdés
Pár hete nagyon fáj a jobb lábszáramban a csontom. Mindig csak egy pontban. Balesetem nem volt, szóval ez nem lehet oka. Sajnos orvoshoz még nem jutottam el, mindig közbejött valami. Már annyira fáj, hogy nagyon erősen sántitok. Kérdésem csupán annyi, hogy mitől fájhat, illetve mit tehetnék a fájdalom ellen addig is, míg eljutok az orvoshoz? Köszönöm.
2011. nov. 16. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok.
2011. nov. 16. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha baleseted volt és a csontod is megsérült azt minden esetben meg fogod érezni mivel a légnyomásváltozást az üreges csont megérzi. Evvel sajnos együtt kell élni valószínű, hogy ilyenkor valamilyen fájdalomcsillapító szer használata lenne célszerű. Az ortopédus fog tudni tanácsot adni.
2011. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint a kérdésben is irtam, nem volt balesetem. És sajna hiába szedek fájdalom csillapitót, nem használ.
2011. nov. 17. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg- igazad van, mert valóban nem volt baleseted. Ellenben fiatal korban nem jellemző a reuma. De azért a megfelelő cipő használata sem mellékes, i.us ludtalapat lehet kapni nagyon könnyen rossz cipő miatt és ettől vannak pl. lábszár nyavalyák.
2011. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csonthártya gyulladás, de egy orvos biztos okosabb...MENJ MÁR EL!


22N

2011. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!