Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással kapcsolatban...

Felfázással kapcsolatban kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Nem élek szexuális életet, nem fertőzésről van szó. Szóval, egy hete voltam temetésen, és egy vékony kis cipő volt rajtam, és 2 órán keresztül ácsorogtam a hidegben, és lefagyott a lábam, meg felül sem voltam normálisan felöltözve, derekam is kint volt, és lefagyott kb.


Másnap nagyon szarul voltam, fájt a tüdőm ahogy vettem a levegőt, meg folyton úgy éreztem, hogy pisilnem kell, fájt a húgycsövem, meg átlátszó folyásom volt.

Elmentem az orvoshoz, kaptam Cifran 250 mg-os filmtablettát.


2 napja szedtem be az utolsó szemet, 5 napos kúra volt, a tüdőm már nem fáj, viszont még mindig van enyhe átlátszó folyásom, húgycső fájás elmúlt, de még kicsit érzékeny az alhasam, és wc-zés után is úgy érzem, hogy ugyanúgy pisilnem kell, tehát nem múlik el az inger, folyamatosan azt érzem, hogy pisilnem kell.


Visszamenjek az orvoshoz, vagy mit lehet ilyenkor csinálni?


Előre is köszi a válaszokat!


2011. nov. 13. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igen, menj vissza az orvoshoz, és mondd el neki a panaszodat. És tedd ezt mindaddig, amíg gyógyultnak nem érzed magadat. És mivel lassan már december van, öltözz föl rendesen, ha kimész a szabadba. A dokihoz is felöltözve menjél, hogy lássa, te vigyázol ám magadra. Jobbulást kívánok.

2011. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!