Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most meg fog jönni vagy...

Most meg fog jönni vagy peteérés vagy valami baj?

Figyelt kérdés
A ciklusom 19. napjában vagyok,átlagosan 25 naposak és fájdalmat érzek a jobb oldalamon, lent, ami átsugárzik a combom felé. Úgy tudnám elmondani, hogy a csípőcsont alatt fáj, szurkál. Olvastam h a peteérésnél is jelentkezhet fájdalom, de egy 25 napos ciklusnál a 19. nap már késő rá, de hogy megjöjjön még korai. Biztos nem fáztam fel és nem is ütöttem be magam.
2011. nov. 6. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez barmi lehet. a testunk nem gepezet hogy mindig percre pontosan tortenjenek a dolgok. siman erezhetsz mar pms tuneteket is. de az is lehet hogy peteeres. nekem ebben a honapban 11 napot kesett es azon a 11 napon vegig gorcsoltem (enyhen) pedig mindig pontos a mensim. szoval ne aggodj.
2011. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd utólag kiderül:) Ha nemsoká megjön, akkor a menzesz miatt fájt. Ha kb. két hét múlva jön meg, akkor peteérés.

De lehet, hogy összeszedtél vmit, van vmi gyulladásod. Ha nem múlik pár napon belül, akkor menj el orvoshoz.

2011. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!