Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló utóhatása lehet?

Fogamzásgátló utóhatása lehet?

Figyelt kérdés

3 évig szedtem fogamzásgátlót, júniusban hagytam abba (mert hajlamosított a fertőzésekre).

azóta nem rendszeres, 3-5 hétre jön meg és kb két napig tart a menzeszem, ez még normálisnak mondható? lehet annak a hatása hogy még nem ürült ki teljesen a gyógyszer a szervezetemből? most van öt hete hogy utoljára megvolt, tegnapelőtt véreztem egy icipicit, azthittem megjött, de nem, abbamaradt, azóta semmi, most akkor ez ennyi volt??? elmenjek dokihoz? mindenkinél felborul ez a dolog miután leáll a tabiról?


2011. okt. 4. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,

nálam nem borult fel,de az általad leírtak lehetnek az eddig szedett hormonok ürülésének utóhatásai.A biztonság kedvéért azért érdemes lenne egy vizsgálatra elmenni,hogy Te is megnyugodj.

2011. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hormon pár nap alatt kiürül. Ez attól van, hogy összezavarta a hormonháztartásod. Reménykedj benne, hogy magától helyrejön. Egyébként a 3-5 hét 2 napos vérzéssel nem igazán normális. Valószínűleg rendszeres peteérésed sincsen. Lehet nem lenne rossz ötlet elkezdeni hőmérőzni (neten nézz utána hogyan kell), hogy megnézd, van-e peteérésed egyáltalán.
2011. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!