Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől késhet a menstruációm?...

Ettől késhet a menstruációm? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Általában 23 napra szokott megjönni (már több, mint fél éve 23 napra van beállva), és most a 26. napnál járok, és még mindig nem jött meg. A terhességet kizártnak tartom, mivel az utolsó menstruációm óta 1x feküdtem le a barátommal, de valamiért fájt nekem, csak pár percig tartott (védekeztünk és a barátom nem ment el). De ennek ellenére nem tudom, hogy miért késik.

2 hete rendszeresen futok napi 4-5 kilométert, és arra gondoltam, hogy talán ez terhelte meg a szervezetemet, és ezért nem jött még meg, más ötletem nincs, miért van ez, de kezdek aggódni, hogy valami bajom van.

A futás közrejátszhat abban, hogy nem jött meg? Már lassan egy hete fájogat az alhasam, úgy, mint amikor meg szokott jönni, görcsöl, de ennek ellenére nem jön meg. Nem értem, hogy miért van ez. Valakinek van ötlete, hogy miért van ez? Előre is köszi...

18/L


2011. szept. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szia nekem az előző menstruációm 9 nap késéssel jött meg, nem tudom miért! Eddig nekem csak 1x volt ilyen 15 éves koromban, illetve most. Néha megesik. Lehet h tényleg túlterhelted magad, de nem feltétlen ez áll a háttérben. Ha sokat késik menj nőgyógyászhoz, mert akár ciszta is állhat a háttérben, azt meg jobb kizárni. De ne stresszeld túl, ha nem vagy terhes, akkor nincs nagy gond.
2011. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már felmerült bennem az is, hogy nem e valahogy terhes lettem (tesztelni csak péntek reggel fogok), de még bízom abban,hogy pár nap csúszással, de meg jön. Eddig nem nagyon sportoltam, csak most kezdtem el intenzíven futni, ezért gondolok arra, hogy megterheltem magamat. Remélem, csak ez áll a háttérben... Mindenesetre aggódok :/
2011. szept. 28. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az alapján amit leírtál, kb annyi esélyed van a terhességre, mint nekem h atomfizikus legyek=0%
2011. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most már megnyugodtam, ma délelőtt 28 napra megjött. 4 napot késett, de nincs gond szerencsére:)
2011. szept. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!