Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 1 hónapra abbahagyom a...

Ha 1 hónapra abbahagyom a fogamzásgátló szedését szedhetem utána továbbra is?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Most fogyott el nemrég a 21 szemes levél ez volt már az utolsó belőle. Pénzügyileg nem állok most valami jól ezért úgy döntöttem, hogy akkor ezt a hónapot kihagyom és a következő hónapban elkezdem megint szedni és ugyanakkor veszem be mint amikor kéne. Kérdésem az lenne, hogy nem fog-e így felborulni a hormonháztartásom, ugyanúgy fog megjönni a menstruációm mint amikor szedtem? Nem lehet bajom az 1 hónap kihagyástól?
2011. szept. 28. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit mondok, hogy azt javasolják, ha abbahagyod a bogyó szedését fél évet kéne várni mielőtt újra elkezded. Inkább ne kísérletezz ilyenekkel.
2011. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kihagytál végül egy hónapot? Aztán újrakezdted? Velem is hasonló gond van, kíváncsi lennék a tapasztalatodra. Köszi
2011. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 hónapot hagytam ki. A nőgyógyászom azt mondta nyugodtan szedhetem tovább. A következő menszesz első 5 nap valamelyikén kell beszednem ismét az első levelet.
2011. dec. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!