Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sebes a fejem és viszket is....

Sebes a fejem és viszket is. Kb félévente előjön ez. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 06:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Seborrhea ,gyógyíthatatlan és örökletes, magától jön, magától elmúlik, aztán kiújul. Kerüld a hagymát, a fokhagymát, szeszes italokat és a dohányzást.
2011. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%
A sok tetü miatt lehet, verd ki a f*szod és kend a fejedre ;) (Y) az biztos segít ! ;)
2011. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ko.marcsi válasza:
Ha elhiszed,hogy nincs megoldás,nem is lesz.Viszont van megoldás.
2011. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, légy szíves, írj valami konkrétumot is a megoldásról, mert én 30 éve kínlódom vele, de megoldást eddig nem sikerült találnom, és ahány bőrgyógyász magánrendelőjében már megfordultam mind ezt mondta, amit leírtam a válaszomban. Első voltam.
2011. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van szaraz sebbhoream, de en kapok ra egy gyogyszertari kenes sampont, amit ha rendszeresen hasznalsz, akkor teljesen feken tartja. De viszont folyamatosan kell hasznalni, mert ha nem hasznalod, ujra elojon kb egy honap mulva.

Szoval gyogyitani nem lehet, de van tuneti kezeles. Jah meg meg annyi, hogy kb egy honap mire elmulassza a tuneteket, mivel ennyi ideig tart az uj, egeszseges borreteg kiepulese, de nem lehet abbahagyni, mert mint mondtam, egy honap alatt ismet leepul.

Borgyogyasszal irasd fel.

2011. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tapasztalatom még közvetett sincs róla, de érdeklődj utána.

2011. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!