Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell esemény utáni...

Mikor kell esemény utáni tablettát feliratni? (vagyis mi nem vagyunk biztosak benne hogy "bement"aminek nem kellett volna! ) ilyenkor is szükség van rá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
az esemény utáni tabletta nem egészséges dolog,de ha midnent mérlegeltek és semmiféleképpen sem akartok babát,akkor érdemes. 72 órán belül fel lehet íratni,de igazán hatásos csak az első 48 órában.
2009. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sürgősen segitséget kérnék,IRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 26. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:

pontosan mi történt?Kiszakadt a gumi?vagy lecsúszott?Mikor történt?

mert ennyiből még megközelítőleg sem tudunk segíteni!

Mikor volt menstruációd?


16/l

2009. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos.

Irasd föl még 72 órán belül de legjobb ha még hamarabb ne várj sok időt.

Keressetek a neten egy ügyeletes kórházat.

2009. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!egy hete mutl el,szoval két hete jött meg."pont roszkor történt ez!:( iyenkor van a legnagyobb eséje annak hogy....(ugy tudom)

az történt hogy semmi nélkül történt és nem tudja-tudjuk hogy időbe abba hagyta e?!

NEM LESZ BAJOM A GYOGYSZERTŐL?????:(

2009. ápr. 26. 16:13
 6/8 A kérdező kommentje:
SEGITSETEK!!!!!!!!!!!
2009. ápr. 26. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz bajod a tabitól. Max kicsit felborítja a mesid de nem feltétlenül. Nekem nem csinált semmit.

2009. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy mielött még nem ment volna még el a pasi az elött is lehetnek spermiumok, tehát könnyen megeshet hogy kell a tabi.
2009. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!