Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez? Gomba vagy valami más?

Mi ez? Gomba vagy valami más?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete vannak tüneteim (viszketés, nagyobb mennyiségű, sárgászöldes folyás). Anyukám azt mondta biztos elkaptam valami gombát. Csináltam kamillás ülőfürdőt és használom a canesten krémet 5-6napja de nem akar elmúlni. Szerintetek más lehet a baj?
2011. szept. 16. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más is lehet. Miért nem mész nőgyógyászhoz, mielőtt még nagyobb lenne a baj. Nem harapnak ott, még ha esetleg valami nyavalyát kaptál el, akkor sem. Adnak célirányos gyógyszert, lehet, hogy szájon át szedhetőt, és kész. Ha meg gomba, akkor hüvelykúpot. A kamilla önmagában nem segít azon se.
2011. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet az más fertőzés is,irány a doki,pláne ha napok óta nem múlik,ne várd meg, míg rosszabb lesz!!!
2011. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért nem használ, mert nem is gomb? Menj el orvoshoz, ne magadat kezelgesd, mert csak rontasz rajta.
2011. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem voltam nődokinál és még szűz vagyok. Hogy történik egy ilyen vizsgálat?
2011. szept. 16. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy kenetet vesz. De mindenképpen el kell menned dokihoz, anélkül semmi ne használj, mert nagyobb bajt is csinálhatsz!
2011. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, ha megnyugtat menj anyukáddal vagy egy barátnőddel. telefonon kérsz időpontot, akkorra odamész-illik előtte szerintem lezuhanyozni-bemész elmondod a panaszod,bementek a vizsgálóba,levetkőzöl deréktől lefelé-vegyél fel hosszú pólót,az ilyenkor még takar kicsit,-felülsz a székbe,felteszed a lábad, doki megnéz, pici megtapogat és egy pálcikával kenetet vesz.Visszaöltözöl és kész.kapsz receptet és mehetsz haza! Nem fáj,túlélhető,te se halogasd!!!
2011. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szégyellős vagy keress női dokit, már mindenhol találni és ha kedvesnek találod, akkor meg is tarthatod. Szerintem is anyukáddal menj, vagy ha nem olyan a viszonyotok, akkor tesvér, barátnő, nőrokon is jó lehet...
2011. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!