Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye terhes nem lehetek?

Ugye terhes nem lehetek?

Figyelt kérdés
Még csak egy hónapja kezdtem el nemi életet élni,óvszerrel védekeztünk a párommal és nem is bennem ment el,szerinte sem lehetséges,hogy terhes legyek,de már 6 napja késik a menszeszem,és megőrülök! Néha érzek alhasi fájdalmat,sokszor úgy éreztem,hogy na,most meg fog jönni,de semmi.Régebben is rendszertelen volt a mensim,bár mostanában volt,hogy egy nappal hamarabb,illetve időben jött meg.Vegyek azért terhességi tesztet vagy mit csináljak? Már cickafarkfű teát is ittam,a nőgyógyászom nem mostanában rendel,nem vagyok épp otthon,így nem tudok elmenni hozzá.De addig is félek nagyon! :(
2011. szept. 16. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb kizárt, h terhes lennél. De ha az megnyugtat csinálj egy tesztet. Attól, h ideges vagy csak még később fog megjönni.
2011. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vegyél tesztet! Clearblue-t. Nagyon pontos. Megéri azt a pár ezer ft-ot, hogy ne idegeskedj!
2011. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Nyugodj meg, csak az idegesség miatt késik. Képzeld, amikor én először kezdtem nemi életet élni, rögtön az első hónapban 2 hetet késett. Képzelheted...:) De nem volt semmi baj, csak rágörcsöltem a dologra. Szóval tényleg ne aggódj! :)
2011. szept. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ne félj, sok mindentől késhet, többek közt a stressztől is. Az "első alkalmak" után meg pláne eltolódhat. Ha az óvszert mindig ellenőriztétek, hogy nem lyukadt ki, nem hiszem, hogy terhes vagy. De szerintem egy teszt megér annyit, hogy megnyugodjál, ha már ennyire félsz.
2011. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Velem is volt ilyen, hogy annyira paráztam, hogy két hetet késett, ahogy megcsináltam a tesztet, 1-2 óra múlva megjött! Ne aggódj, tuti nincs gáz.
2011. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,valamennyire megnyugtattatok : )
2011. szept. 16. 17:00
 7/7 A kérdező kommentje:
ééés meg is jött! : )
2011. szept. 21. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!