Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg ebben a honapban...

Nem jött meg ebben a honapban és aki szüz és már volt igy az irjon lécci mert nagyon félek hogy a következö honapba se lesz semmi ez mitöl van?

Figyelt kérdés

m avoltam orvosnál de minek... csak szenvedtem még most is sirok olyan rossz volt.. ja és nem tudja ö se hogy mi a bajom jo kis orvos ja és semmi gyogyszert nem irt.

aki tud olyan gyogyszert amitöl megjöhet azt is irtájok le köszi


2009. ápr. 23. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad,hogy hány éves vagy, és mióta menstruálsz.De mivel írtad, hogy szűz vagy így gondolom tizenéves lehetsz.Előfordul, hogy kimarad egy-egy havi vérzés, ne aggódj.Mivel pedig dokinál is voltál így minden rendben van.

Ezeket a kimaradásokat okozhatja stressz, a sport(a rendszeres és megeröltető)is.

2009. ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia 19éves vagyok és megis kérdeztem az orvost hogy mindennapi tornátol,idegeskedéstöl lehete ez és azt mondta hogy nem. De itt meg minden hol azt olvasom hogy attol is lehet.remélem májusba minden oké lesz.
2009. ápr. 23. 17:43
 3/8 anonim válasza:
Helló.Az idegességtől kimaradhat nekem is kimaradt 3 hónapot, de utána megjött.
2009. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
éss voltál orvosnál??? hány éves vagy lécci irj
2009. ápr. 23. 21:55
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én 13 éves vagyok, nincs semmi okod az aggodalomra, a mestruáció csak egy idő után lesz rendszeres, az elején még teljesen normális hogy kimarad egyszer-kétszer. Nekem is volt már hogy kimaradt( nekem 2008 augusztusában jött meg, és februárban kimaradt.) szal ne aggódj:)
2009. ápr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja de nekem 14évesen jött meg és most 19vagyok akorse agodjak? :S vagy a kor lényegtelen gondolom.. az orvos azt mondta ha 2honap mulva se jön meg menyek visza de gondolom nem mult el véglegesen:D:D attol még mesze vagyok:D mármint korban.. remélem hogy májusban megjön ja és köszi a válaszokat
2009. ápr. 24. 18:53
 7/8 anonim válasza:
ja, értem akkor lehet esetleg megfázás vagy akármi:)
2009. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
21:15-ös vagyok,nem voltam orvosnál és 13 voltam tavaly
2009. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!