Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez természetes? (többi lent)

Ez természetes? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már 14 napja van meg a menstruációm, de az utóbbi két napban megint olyan középerősen. Ez természetes 13 éves korban? :/
2011. szept. 12. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt, hogy 14, sőt olyan is hogy 20 napig volt meg. de hála égnek aztán elmúlt és azóta sem volt ilyen probléma vele. ez tizenéves korban simán előfordulhat.
2011. szept. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Meg nem allt be a ciklusod. De nem egeszen termeszetes - verszegenyseg lephet fel. Az ok pedig a hormonprobleman kivul - hogy nem allt meg be - lehet fertozes is. Biztosabb lenne, ha keresnel egy gyermek-nodokit. Azert gyermeknogyogyaszt es ne felnottet, mert a felnott nodokik nagyon allatok tudnak lenni. Engem nagyon megalazott 14 eves koromban az egyik,akihez anyum vitt el. Hasonloan vereztem es azzal kezdte, hogy "nem kene lefekudni mindenkivel" - es amikor kiderult, hogy meg szuz vagyok, akkor is olyan bunko volt hogy vegig sirtam hazafele. Aztan elmentunk gyermeknogyogyaszhoz aki nagyon aranyosan elmagyarazott mindent es kaptam gyogyszert is es tea-tanacsokat is.

Probalj meg anyuddal keresni egy gyermeknogyogyaszt.

2011. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem 10 nap után már orvoshoz kellett volna menned.
2011. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is 14 napig volt mg először,és kellett 2 év kb. h egy hétre beálljon.
2011. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem normális dolog, veszélyes, ha sokáig vérzel. Tapasztalatból beszélek, én is így voltam, 10 éves koromban jött meg és többször is volt, hogy össze-vissza és volt, hogy 2 hétig megvolt, akkor anyukám megfogott és elvitt orvoshoz, aki jól leb...szta, hogy miért nem mentünk már előbb, mert azonnal kórházba kell menni, ő már nem tud segíteni ezen. Be is mentem a kórházba, 1 hétig voltam bent, gyógyszerrel beállították, utána minden rendben volt és soha többé nem jött elő ez a probléma. Ne várj, hidd el, nem ijesztgetésnek írtam, én is átéltem ugyanezt! Nem szabad elhanyagolni! Ha most mész, még lehet, hogy nem kell kórházba feküdnöd, hanem a doki is beállítja valamilyen gyógyszerrel. Tényleg ha lehet, gyerek nőgyógyászt keress, bár én azzal sem jártam jól annó, velem az is bunkó volt, megkérdezte, hogy élek-e házas életet! Majdnem elsüllyedtem, 14 évesen mégcsak barátom sem volt. Na mindegy, nyomozni kell, ki az, aki normális nőgyógyász, ahhoz kell menni, de minél előbb!!!!
2011. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!