Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció lenne, vagy ez...

Menstruáció lenne, vagy ez még nem az?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 napba (kb) beleértve a mát is,minden nap véres volt a bugyim..Ma sokkal jobban az előzőeknél,és éreztem is amikor jött a vér (ilyen meleg érzés volt) és még a cicanadrágomon is meglátszik a nyoma egy elég nagy helyen.De szerintem nem annyi mint egy menstruáció.Kb 3 hete volt az első jel amikor a pizsamanadrágomon egy kis helyen alvadt vért találtam.Előtte is volt sárgás-barnás folyásom,de ez már komolyan tiszta vér.Most egy új suliba járok és itt úszni is fogunk,és nem igazán szeretném ha megjönne vagy ott is véreznék,mert az nagyon ciki lenne.(kötelező óra az uszás)Mit tegyek/szerintetek ez már az,vagy csak az előjele?
2011. szept. 8. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy??? ez furi hogy nem világosított fel! de azért mond meg neki hogy "anya menstruálok!" és majd eggyütt vesztek betétet is megmondja hogy melyik a jó! nekem is így volt! én 11 múltam és ebben a hónapban jött meg!
2011. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!