Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, akinek semmi...

Van olyan, akinek semmi változást nem tapasztalt fogamzásgátló szedése közben?

Figyelt kérdés

gondolok itt olyanra hogy nem változott a menstruáció mennyisége, ideje meg ugyanakkor jön meg mit előtte, nem hízott meg tőle stb.....

mert én szeretnék elkezdeni szedni, de nem akarom h össze-vissza jöjjön meg és h sok legyen, azt sem szeretném hogy elhízzak. értitek :/


2011. szept. 7. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
1994 és 2006 között szedtem Marvelont, majd Mercilont, semmi negatív mellékhatást nem tapasztaltam.
2011. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl semmit, azon kívül, hogy a menstruációm teljesen rendszeres lett, kevesebb, rövidebb ideig tart,és kevésbé fáj... Pedig én is féltem, mielőtt elkezdtem szedni.
2011. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


Én tavaly augusztus óta szedem a Lindynette30-at. Ugyan úgy 8 napig tartó erős menzeszem van, mint azelőtt. Annyi mellékhatása van, hogy vérzés alatt nagyon fáj a fejem.

Nem híztam semmit, sőt, fogyok :)) Mondjuk, én nagyon sokat mozgok, és nagyon kevés édességet eszek.

2011. szept. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. pont ilyenekre gondoltam :)
2011. szept. 8. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!