Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordult már, hogy két...

Előfordult már, hogy két tampont is felhelyeztek?

Figyelt kérdés
A múltkor annyira siettem,hogy elfelejtettem kihúzni a megtelt tampont, és úgy tettem fel a másikat.És fel sem tűnt, csak később,amikor megint cseréltem, akkor lepődtem meg,hogy hoppá, két madzag, két tampon... XD Ez már harmadjára történt meg velem,kicsit gáz.XD Mással is történt már ilyen?
2011. szept. 7. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Még soha, de ha egyszer előfordulna, biztos jobban odafigyelnék. Feltolhatod úgy az egyikkel a másikat, hogy aztán az orvos szedi ki.
2011. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem valaki egyszer azt mondta, hogy gyakorlatilag lehetetlen, mert a második felhelyezésénél érzed, hogy valami nincs rendben.
2011. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az orvos szedi ki, ez hülyeség.

Mégis, honnan szedni ki az orvos, ahonnan te nem tudod?

A méhedből?

2011. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
velem is elofordult mar, de csak egyszer, azota nagyon ovatos vagyok, ja meg egyszer bentfelejtettem :)
2011. szept. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
még soha...
2011. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én nem tudok annyira sietni, hogy ne vegyem észre, hogy nem vettem ki...
2011. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te jóó ég! El sem tudom képzelni, hogy ez hogy sikerült.Még soha nem volt ilyen, és szerintem nem is lesz.
2011. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát kb nem egyiket a másik után,hanem valahogy mellé sikerült. De tökre nem tűnt fel. És tényleg nagyon rohantam.. XD Jó tényleg béna voltam,de ez tényelg hülyeség,hogy az orvos szedné ki. KB 10 centi hossz a hüvelyünk, annyira nem tudná senki felnyomni szerintem, de mindegy.Mondjuk én amúgy is elég tágulékony vagyok, meg ez mestruásióm első napján vot, és nagyon sok volt,és így síkos is voltam, szerintem azért nem tűnt fel,hogy mivan. pf.
2011. szept. 9. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Az orvos szedi ki az nem teljes hulyeseg, de az csak szuz lanyoknal fordulhat elo, amennyiben a szuzhartya rendellenesen nott, es a huvely nyilasat kettobe valasztja

Ebben az esetben mar a mini tampon felhelyezese is nehezkes lehet, mivel a nyilas nem eleg nagy, de ha a tampon verrel duzzadt meg, akkor a kivetele lehetetlenne is valhat muteti beavatkozas nelkul

Nekem a nogyogyaszom meselte, hogy volt egy ilyen esete, szegeny lanynak tobb mint 24 oraja bent volt a tampon mire hozza kerult es meg tudta muteni

Szoval ilyet mondani, nem alaptalan, de normalis esetben nem fordul elo.

2011. szept. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még hogy nem tud eltűnni? Ezt most olvastam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__2227..

2011. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!