Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás menzesz közben,...

Barnás folyás menzesz közben, minek az oka?

Figyelt kérdés
Két napja jelentkezett. A menzeszem jövő hétre esedékes, így nem foghatom arra, viszont egy hétig voltam felfázva, nem vagyok benne biztos ez annak lehet-e a következménye. A barna váladék hasonlatos a menzesz előtti avagy utáni váladékhoz, ám nem annyira sűrű és barna. A jelenleginek inkább csak barnás árnyalata van. Van valakinek tippje, hogy mi okozhatja?
2011. szept. 6. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg beágyazódás vagy hormonzavar vagy peteérés!!!
2011. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Van akinek barnább, van akinek pirosabb a váladék, nem kell szerintem nagy dologra gondolni a háttérben. A felfázással vigyázz, ha sokszor történik meg, súlyosabb szövődményei is lehetnek.

13/L

2011. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A felfázásom elmúlt már, kikezeltem a dolgot, 3X volt már 2 év alatt, nem mondanám gyakorinak. Legutóbb látott doki és adott gyógyszert rá. Viszont ez a barnás folyás eddig csak menzesz előtt avagy után jelentkezett egy két nappal, nem egy héttel mint jelenleg, ezért gondoltam hogy gond lehet.
2011. szept. 6. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!