Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A felfazas jarhat ilyen...

A felfazas jarhat ilyen tunetekkel?

Figyelt kérdés

Szerintem felfaztam, alapbol csipett a vizeletem de nagyon, es mikor megtorultem kicsit enyhen pirosas volt, tehat ver.. (de mar menstrualtam, 25en jott meg 30an jart le)

tudom h most nogyogyaszhoz kell mennem, de valaki aki meg volt igy elmondana ha tudja mi lehet? :) elore is koszonom a normalis valaszokat.


2011. szept. 5. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Felfázásra NEM nőgyógyászhoz kell menni, hanem háziorvoshoz, aki vizeletvizsgálatra küld és antibiotikumot ad. Ha véres a vizeleted, az már elég nagy baj. De nagyon valószínű, hogy inkább menstruációs vér volt. De azért mihamarabb menj, nehogy a vesédre menjen.


Ha a hüvelyed körül piros és gyulladt, és a kijövő vizelet csípi azt a területet, akkor az valóban nőgyógyászati probléma.

2011. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem sajnos gyakran van ilyen, és sajnos a vizeletedben volt vér, nekem is mindig kb 3 órán belül az is jelentkezik az első tünetek (csípő,égető vizelet) után.


én mindig úgy csinálom, hogy azonnal viszek magammal vizeletmintát a háziorvoshoz, ő megnézi, és ír fel antibiotikumot.


mindenképp menj el, erre tényleg gyógyszer kell

2011. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem urológiára menj.
2011. szept. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!