Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez valami fertőzés? Sürgős!...

Ez valami fertőzés? Sürgős! Kérlek valakit segítse!

Figyelt kérdés
amikor wc-n voltam, akkor észrevettem h a hüvelyemem ilyen túrós állagú ragadós fehér váladék volt, szaga nem volt semmilyen sem. Ez micsoda? voltam a spárban wc,n is ,ezt elkaphattam vagy ez mi lehet? (fogamzásgátlót is szedek)kérnék mindenkit h normális válaszokat írjon!
2011. szept. 4. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez gomba sajna.. a fogamzásgátlótól lehet szerintem mivel teljesen felborítja és megváltoztatja a hormonháztartásod!! menj el nődokihoz de ha gondolod előtte próbáld ki a kanesztent 1800 körül van a gyógyszertárban vénynélkül, ha ez nemhatakkor do ki
2011. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gombát wc-ről nem kaphatod el csak szexuális úton v szexuális érintkezés nélkül hormonális változás miatt. Sztem csak a ciklusos tevékenység folyamán a méhnyaknyák került külvilágra, ami szintén olyan fehéres v tojásfehérje szerű lehet. Ha nem viszket továbbra sem, akkor ez utóbbi.
2011. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is a fogamzásgátlóra tippelnék, különösen oda kell figyelni és meg kell válogatni hogy mit szedsz és mit nem, elsősorban nőgyógyász véleményét kérd ki ez ügyben.
2011. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tippelek, hanem azt ajánlom, hogy menj el orvoshoz. Annak a válaszolónak, aki azt írta, hogy gombát nem lehet elkapni idegen wc-n, üzenem, hogy nagyot téved, ugyanis el lehet kapni így is. Viszont Kedves Kérdező, Neked nem biztos, hogy gombád van, ezért kell orvoshoz menned. Ő biztosan tudja mi bajod, és mi jó rá!
2011. szept. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!