Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már menszesz lesz?

Ez már menszesz lesz?

Figyelt kérdés
Már van fehérfolyásom kb. 4 hónapja,nő a cicim is rendesen,felül és alul is már jó sok szőr van,sokat görcsöl a hasam,volt olyan hogy kb. 1 hétig nem voltam éhes de muszáj volt enni,és mostanában elég sokszor visszafeleselek a szüleimnek.Ez már az lesz?
2011. szept. 4. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

egyébként lehet, hogy az lesz.

rengeteg ilyen kérdés volt már az elmúlt hónapban, olvasgass vissza

2011. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, mint ahogy itt senki nem tudja majd megmondani neked

megjön, ha itt lesz az ideje

2011. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok.Aúgy köszi a kommenteket :)
2011. szept. 4. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 4 hónapja van fehérfolyásod, akkor egy darabig még nem fogsz menstruálni. De 16 éves korodig nem is kell aggódnod. Ha akkor sem menstruálsz, akkor viszont orvoshoz kell menned.
2011. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 hónap fehérfolyás kevés, legalább (!!!) egy év, de lehet h másfél, vagy kettő IS!! 16 éves korodig bőőven ráér még! a szüleidnek visszafeleselés lehet attól, mert egy hülye vagy, vagy a tinikorral együtt jár, nem feltétlen a menstruációval, én egy évvel azelőtt folyamat osztottam mindenkit, mert kivitték a hajam.

ha ezeket észleled, kezdhetsz aggódni: barna pöttyök a bugyin, folyás megváltozása, hasgörcs, érzékenység, nem várod a mensid, sztem az étvággyal nem igazán függ össze, legalábbis az a legritkább. még van időd..

további kérdésed van, fordulj ide: menstruacio.blog.neon.hu

2011. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8 évesen lett fehérfolyásom, 9-10 évesen kezdett nőni a cicim, és 12 évesen jött meg.
2011. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és nem menSZESZ...
2011. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!