Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett ez? (bővebben lent)

Mi lehetett ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már régóta van fehér folyásom,és általában a bugyim folyton átázik..Már ezzel nagyon kivagyok,szóval gondoltam arra hogy tisztasági betétet teszek a bugyira és megelőzöm hogy átázzak..Lehet ilyet csinálnom?

A másik meg hogy tegnap egy kis vér foltot láttam a bugyimon,de szerintem még nem jött meg,lehet csak azért mert pont előtte végeztem a dolgom maszturbáltam..

Nos? Mi lehetett az a vér folt?

11/L

UI: nem kérek arról írást,hogy még ebben a korban nem elfogadható meg mittudomén..Na ennyi..

Kérlek segítsetek!!!


Ja és egy kérdés,mikor izgatom magam,akkor mindig valahogy nem az ujjazásra hajtok hanem pl. ha a csiklómmal foglalkozok akkor folyton beleremegek..De valahogy mindig..Ez normális?


2011. szept. 4. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy normális, a remegés is , meg az is, hogy így szerzel magadnak örömet :D

lehet, hogy megjött amúgy, ebben a korban már előfordulhat.

használj nyugodtan tisztasági betétet, erre lett kitalálva :D

2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésedre a válasz, lehet, hogy hamarosan menstruálni fogsz, a másodikra, bárhogy maszturbálsz, normális.
2011. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem!! :) ^^ nagyon köszönöm nektek,és még nyugodtan jöhet válasz..:D
2011. szept. 4. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már egy éve van fehérfolyásom, sokszor én is "eláztam". Használj nyugodtan betétet, de ne mindig, néha hagyd lélegezni a bőröd.

A piros folt lehet vér, valószínűleg túl erősen izgattad magad.

A csikló nagyon érzékeny nekem is néha még a szemem is fennakad mikor hozzányúlok:D

2011. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha több vér is jön, akkor hát megjött, de ha csak ennyi volt, akkor valószínű h csak felsértetted, de sztem hamarosan meg fog jönni..
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!