Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor megjött? Szerintetek?

Most akkor megjött? Szerintetek?

Figyelt kérdés

augusztus közepén megjött de a hónap végén meg ilyen barna folyásom volt 3 napig.Most megint barna folyásom van de ebben a hónapban még nem jött meg.Nem érzem semmi jelét hogy meg fog jönni.

14/L


2011. szept. 4. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdődött a menstruációd? Mert akkor természetes hogy még nem állt be. Nekem 12 évesen jött meg és 17 évesen sem volt még rendszeres ami 17 éves korban már nem annyira normális, de ez más szitu. Még nagyon fiatal vagy, nemrég kjöt meg így lesz ez még egy darabig, bár valakinek rögtön beáll rendszeresre. Személyiségtől függ..
2011. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11 évesen jött meg
2011. szept. 4. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Kb 17 éves korodig lehetnek a menstruációddal "problémák". Nem rendszeres, egyszer sok egyszer kevés..nekem volt hogy 2 hónapot kihagyott, de a dokim ondta, hogy amíg nem áll be, lehetnek ilyen hülye dolgai..De ha izgulsz emiatt, keress fel egy nőgyógyászt. Vagy 14 évesen inkább gyereknőgyógyászt.
2011. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!