Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? 16/L

Mitől lehet ez? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval.. Semmilyen szexuális kapcsolatom nem volt még, és mégis 1 hónapot késett a menstruációm, de tegnapelőtt megjött. Aznap elmentem egy plázába, ahol ettem és rá 10 percre rám jött a vécézés ezért elkellet mennem. Hazafelé szintén ettem, de szerencsére azt kibírtam hazáig. Aznap háromszor kakiltam(elnézést a szép kifejezésért). Tegnap nem volt semmi probléma úgy, de ma iskolában is ettem rá másfél órára nem bírtam ki, hogy ne menjek el, majd itthon is ebédeltem rá 10 percre mentem is, és utána desszertet is ettem és lám rá egy órára megint voltam. Nem tudom mitől lehet ez, talán azért mert ennyit késett, vagy csak elkaptam egy vírust, vagy esetleg más a probléma ??? 166 cm vagyok és 52 kg. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nincs miért elnézést kérned, hiszen teljesen normális kifejezést használtál. Egyébként lehet, hogy az emésztéseddel van összefüggésben. Jobb lenne ha orvoshoz mennél.
2011. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor menstruálok, én is sűrűbben járok székletet űríteni:) Szerintem ez normális dolog.

16/L

2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,talán hülyeség,de szerintem nem egészséges a 166/52 arány.Túl vékony vagy,talán ez okozza a problémát.Vagy ahogy az előttem szóló mondta.
2011. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most reklámoznak a tévében, egy új gyógyszert valami L.. Lictime vagy hasonló.. ott ugyan ezeket a problémákat sorolják fel (am. a menstruációm elmúlt tegnap mégis hasmenésem volt reggel)..szerintetek amiatt? jó gyógyszer lehet?
2011. szept. 7. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!