Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért véreztem harmadszorra...

Miért véreztem harmadszorra is? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. Új vagyok itt. Nem tudom, mi a probléma oka nálam, légyszíves próbáljatok meg nekem segíteni. Pár napja voltam harmadszorra együtt fiúval, de a vége felé megint véreztem, és fájdalmat is éreztem néha szex közben, de csak enyhén. Viszont az elején volt egy elég éles fájdalom, amikor belémhatolt a fiú. Alig egy hónapja veszítettem a szüzességemet, és utána alig egy hónap múlva újra szexeltem, de megint ugyanúgy jártam. Az első alkalommal szex közben nem véreztem, csak utána vettem észre, hogy egy kis mennyiség van. A második alkalom az első után 1 órával történt meg, de akkor már szex vége felé éreztem, hogy vérzek. És akkor is fájt a szex, de már nem annyira, mint az első alkalommal. Miért fájt harmadszorra is, és miért fájt megint? Ja igen, és most volt egy kis barnás folyásom is, az első két alkalom után nem volt ilyen, csak vér. Nem szakadhatott át a szűzhártyám teljesen?? Vagy mi lehet a probléma szerintetek? Ha ez számít valamit: Az első két alkalommal egy kínai fiú volt a partnerem, a harmadik alkalommal is kínai származásúval feküdtem le, és a kínaiak többségének mondhatni kicsi a nemi szervük. 15 cm maximum. Lehet, hogy a kínai fiúk inkább csak kínai lányoknak valók olyan szempontból, hogy átszakítsák a szűzhártyájukat? Mert ugyebár más a kínai lányok testének a felépítése, vagy hogyan mondjam, mint egy magyar lányé...
2011. aug. 31. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya nem mindig szakad át az első alkalommal. Vszínű, h neked az 1 óra múlva történő alkalom volt, amikor átszakadt. Az egy hónappal későbbi alkalom viszont már lehetett a hüvelybemenet és a gát bőrének is a berepedése. Ilyen még évek múlva is előfordulhat. Ha nem érzed magad elég nedvesnek, akkor mindenképp használj síkosítót, az megelőzi.

Teljesenm indegy hány centis a férfiasság. Egy óvatosan használt 20 centistől lehet, h nincs bajod, egy szárazon bedugott durván használt 13 cm-től pedig berepedhetsz. Minden a kivitelezésen múlik.

2011. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget. Ő nem volt száraz. De én lehet hogy nem voltam túl nedves. Lehet hogy ez a baj.... De ha legközelebb én is elég nedves leszek, akkor nem sérülhetek, nem?
2011. aug. 31. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt száraz? Az baj... A férfiak ugyanis nem nedvesednek. Na mindegy.

Az is baj, ha te sem vagy elég nedves.

Amúgy hány éves vagy?

Korai ez még neked.


Viszont:

ha továbbra is fennáll a probléma, irány a nőgyógyász, mert a fájdalom hátterében állhat fertőzés és gyulladás, ami meddőséget is okozhat, a vérzést pedig okozhatja méhszájseb, amiből kezelés nélkül könnyen lehet méhnyakrák.

2011. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem az is érdekelne, hogy ha mostanában voltál először együtt egy fiúval, akkor hogy lehet, hogy már három különböző is volt?

Nem valami pszichés oka van a dolognak?

2011. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, szerintem egyeltalán nem korai. :D

Hát szerinted ő hogyan nem volt száraz, mielőtt belémhatolt? Úgy, hogy én csináltam valamit vele.... Hadd ne írjam le. :)


"Engem az is érdekelne, hogy ha mostanában voltál először együtt egy fiúval, akkor hogy lehet, hogy már három különböző is volt? " - erre válaszolva: Nem volt három különböző. Összesen kettő volt.


"Nem valami pszichés oka van a dolognak?" - Nem hiszem, mert teljesen ellazulok szex közben. És előtte sem vagyok ideges.

2011. aug. 31. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!