Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik hogy vértelenül...

Mary-Alice kérdése:

Létezik hogy vértelenül menstruálok?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés tudom de három napja -aktuális- görcsölök nagyon durván-mindig így vagyok de most őszintén szòlva talán még fàjdalmasabb- és a jobb combizületeim is sajognak -ez is gyakori-, de egy csepp vért sem produkáltam...Lehetséges ez vagy szerintetek valami más bajom van? :\

16/L


2011. aug. 27. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges. Ez csak a menstruáció előtti szokásos görcsölés. Néha előfordulhat, hogy erősebb és tovább tart, de attól még meg fog jönni.
2011. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, erre gondlok én is de mindig vérzek..Nagyon vérzek, és soha nem előtte. Már nemegy éve jött meg először, és szerintem már kialakult volna, ha így lenne. De köszönöm, imádkozom igazad legyen :)
2011. aug. 27. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
tudod, hogy mit jelent a menstruáció? lényegében, nem fejtem ki, de lén yegében az maga a vér.:) szóóval lehetetlen, hogy a folyamat vér nélkül menjen vérbe.:D ennyi erővel ha elvágják a torkod, akkor sem vérzel.:D valószínűleg késik, és még nem állt be teljesen, és most egy kicsit máshogy van, görcsölni meg azért is görcsölhetsz, mert elrontottad a gyomrod, de lehet, hogy holnap, vagy holnapután fog megjönni.:D
2011. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A menstruáció azt jelenti, hogy ha nem termékenyül meg a petesejt, akkor nem ágyazódik a méhfalba, hanem leválik a méhnyálkahártyával együtt és ezt VÉRZÉS kíséri!
2011. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!