Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a hasam alján...

Mitől fájhat a hasam alján két oldalt, jobb oldalon erősebben (talán a petefészkemnél)?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat petefészek gyulladás,nálam mindíg így kezdődött,aztán át a derekamra és láz.
2009. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez ilyen gyakori, ha már többször volt neked?

úgy érted,hogy elkezdett fájni a derekad?

2009. ápr. 17. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sokszor előjött és főleg amikor jó idő van,de főleg nyáron,pedig mindíg odafigyelek az öltözködésre emiatt.Igen átment a derekamra is a fájdalom.És képzeld,majdnem kivették a vakbelemet is emiatt,mert begörcsöltem,bevittek a kórházba,a doki már műtött volna,de eszébe jutott egy nővérkének,hogy ugyan nézzen meg az ügyeletes nőgyógyász is.De elötte persze vizes ruhát tettek a hasamra,gondolhatod milyen jót tett.:(

És kiderült,hogy petefészek gyulladás és vesemedence gyulladásom volt.Ez volt 2002 aug.20-án a legnagyobb melegbe.Kaptam egy csomó gyógyszert és feküdni kellett 2 hétig.Azóta többször előjött,de nem vártam meg,hogy ilyen durva legyen,a legutóbb tavaly augusztusban volt,pont az esküvőm után.Imádom a nyarat,de félek is,mikor eljön,gondolom ez érthető.

Ha felfázás gyanús vagy,menj orvoshoz,de próbáld ki a cickafark teából készített ülő fürdőt,nagyon hatásos.

Bocsi,hogy hosszú lett.

2009. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lenne még 1-2 kérdésem,de nem jön ki az a funkció,hogy privát kérdést írhassak neked,ezért írnál nekem emailt,amire majd válaszolok?


Nagyon kedves vagy,hogy írtál!

2009. ápr. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!