Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem felfázás, de akkor mi lehet?

Nem felfázás, de akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Sokáig azt hittem, hogy felfázással küszködök, de kiderült, h. tévedtem. Vizeletürítés után égő, fájó érzés lép fel a hüvelyemben és nincs további vizeletürítési kényszerem. Míg a felfázás esetén a húgycsőben lép fel kellemetlen érzés és van további vizeletürítési inger. A nőgyógyász elküldött azzal, h. ez felfázás. Hát ezt most nem találta el, tudom, h. mit érzek és ez nem az. Valakinek lenne valami ötlete, h. mi lehet ez és hogyan tudnám kezelni?
2011. aug. 25. 05:50
 1/7 anonim válasza:

Szerintem hugycso fertozesed van es ezert erzed, hogy a huvelyed ( telyesen ilyen erzes mintha a huvelyed fajna )

erre antibiotikum kell!

Menny el urologushoz, es o vesz vizelet mintat!Biztos valami bacit mutat ki!

Majd irj, hogy mi lett!Addig is igyal sokat sokat!

2011. aug. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húgyuti fertözés lehet...Ha mész orvoshoz vigyél friss vizeletet,vagy ott pisilsz.Megnézik és megmondják.Valószínü elég a háziorvos is....
2011. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi lemaradt,hogy ülj meleg kamillás vízbe...valamit segíthet.Igyál sok folyadékot.
2011. aug. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Utolso!vizbe? en ugy tudttam csak a gozere kel ulni!

Marcsak azert mert ha igazad van az kenyelmesebb verzio...

2011. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn úgy tudom ha felfázás húgyuti fertözés meleg kamillás vízbe kell ülni.....
2011. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keszits ulofurdot: mezei zsurlo + koromviragbol. Belsoleg, cickafarkfu+csalanteat fogyassz.
2011. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt egyébként tudtátok, hogy a kamilla szárít? Az oké, hogy gyull.csökk. hatása is van, de az csak az egyik része. Az, hogy szárít, nem lesz valami kellemes.
2011. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!